Jūsų asmens duomenų valdytojas yra Tadas Puleikis, individualios veiklos nr. 752857,  Vilnius, telefono numeris  +37067924589 , elektroninio pašto adresas: drabuzietis@gmail.com.

Siekdami įgyvendinti Europos Parlamento ir Tarybos Reglamentą (ES) 2016/679 2016 m. balandžio 27 d. dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo ir kuriuo panaikinama Direktyva 95/46/EB (Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas)  užtikriname skaidrų ir sąžiningą Jūsų asmens duomenų tvarkymą.

Mūsų privatumo politikoje susipažinsite su savo teisėmis bei informacija, apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą.

1. Jūsų asmens duomenys, kuriuos renkame bei tvarkome ir kokiu tikslu:

1.1. Asmens duomenys, kuriuos renkame apsiperkant internetinėje parduotuvėje www.drabuzietis.lt : vardas, pavardė, prekių pristatymo adresas, prekių pristatymo būdas, telefono numeris, elektroninio pašto adresas, IP adresas, apmokėjimo pasirinkimo būdas. Be šių duomenų negalėtumėme parduoti Jūsų išsirinktų prekių iš mūsų el. parduotuvės.
1.2. Asmens duomenys, kuriuos renkame bei tvarkome susikūrus paskyrą mūsų internetinėje parduotuvėje www.drabuzietis.lt: vardas, pavardė, prekių pristatymo adresas, elektroninio pašto adresas,  telefono numeris, IP adresas, pirkimų istorija. Šie duomenys renkami tam, kad apsipirkimas būtų patogesnis bei galėtumėte, bet kada sugrįžti ir tęsti aspipirkimą.
1.3. Asmens duomenys, kuriuos renkame bei tvarkome siųsdami Jums pasiūlymus, akcijų naujienas, naujienlaiškius, nuolaidų kuponus: vardas, pavardė, el. pašto adresas, užsakymų istorija.
1.4. Asmens duomenys, kuriuos renkame bei tvarkome vertindami savo elektroninės parduotuvės www.drabuzietis.lt veiklos rezultatus, siekiant patobulinti kokybišką apsipirkimą: naršymo mūsų elektroninėje parduotuvėje www.drabuzietis.lt istoriją, užsakymų istoriją, mokėjimų istoriją, komunikacijos su mumis istoriją.

2. Asmens duomenų teikimas trečiosioms šalims:

Mes neteikiame asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus įstatymų nustatytais atvejais ir tvarka.
Jūsų asmens duomenys: vardas, pavardė, pristatymo adresas, kontaktinis telefono numeris  perduodami tik mūsų partneriams, teikiantiems prekių pristatymo paslaugas, pvz: kurjerių paslaugas tekiančioms įmonėms. Taip pat teisės aktų nustatyta tavrka  teisėtą interesą turintiems tretiesiems asmenims Jūsų duomenis tekiame Teisėsaugos institucijoms Lietuvos Resbublikoje, Valstybinėms institucijoms ir teismams, Valstybinei mokesčių inspekcijai, kai tokią pareigą numato taikytini teisės aktai.

3. Kiek laiko saugome Jūsų asmens duomenis:

Duomenis, kurių tvarkymui būtinas Jūsų sutikimas arba pareikštas nesutikimas, sunaikiname  po Jūsų sutikimo atšaukimo. Google Analytics įrankiais ir kitų slapukų pagalba surinkta informacija naudojama apie 3 metus.

4. Informacijos apie naudotojus rinkimui naudojame: registracijos anketas, slapukus, Google Analytics.

Google Analytics naudojimas – naudojami „slapukai“, tekstines rinkmenas, kurios saugomos jūsų kompiuteryje ir kurios leidžia analizuoti tai, kaip naudojatės internetine svetaine www.drabuzietis.lt. Rodo, kiek žmonių aplankė tinklalapį per tam tikrą laikotarpį, kaip ilgai lankėsi konkrečiame elektroninės parduotuvės puslapyje. Galite neleisti, kad jūsų kompiuteryje būtų saugomi slapukai pakeisdami savo naršyklės nustatymus.

5. Saugumo priemonės asmens duomenims:

Mes imamės  priemonių, kad apsaugotume Jūsų asmeninius duomenis, įgyvenadindami teisės aktų nustatytas organizacines ir technines saugomo priemones. Asmens duomenys saugomi nuo neteisėto sunaikinimo, neįgaliotos prieigos ar kitų neteisėtų veiksmų.

6. Su Jūsų tvarkomais asmens duomenimis susipažinti galite:

Susisiekę su mumis elektroniniu paštu: drabuzietis@gmail.com

Arba kontaktiniu telefonu: +37067924589

7. Asmens teisė į asmens duomenų mūsų internetinėje parduotuvėje pašalinimą:

Asmuo turi teisę pareikšti, kad mes nebetvarkytumėme jo asmens duomenų ir juos panaikintume. Asmens duomenys bus panaikinti iškart gavus  prašymą. Prašymą dėl Jūsų asmens duomenų panaikinimo  galite pateikti parašę mums elektroniniu paštu drabuzietis@gmail.com.

8. Slapukai (angl. Cookies)

Tai mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos.

Remiantis asmens duomenų tvarkymu, Jūs sutinkate, kad asmens duomenys, kuriuos Jūs savo noru pateikiate registracijos formoje, būtų tvarkomi remiantis šia privatumo politika.

Turite klausimų?

Klientams atrašome itin greitai! Parašykite mums per klientų aptarnavimo programėlę
puslapio dešinėje arba pasinaudokite el. paštu, esančiu žemiau.

Prekių krepšelyje nėra.