Čia surašytos prekių pirkimo – pardavimo taisyklės bei sąlygos, kurios skirtos asmenims perkant prekes iš internetinės parduotuvės www.drabuzietis.lt Su šiomis taisyklėmis sutinkama pažymėjus varnele punktą ,,sutinku su puslapiu sąlygos ir taisyklės“.

Pardavėjas pasilieka teisę bet kuriuo metu pakeisti, taisyti ar papildyti Taisykles, atsižvelgdamas į teisės aktų nustatytus reikalavimus.

Pirkėjas privalo susipažinti su mūsų  viešai paskelbta Privatumo politika https://create_this_page/lt/t/privatumo-politika.

Sutarties sudarymas

Pirkėjas gali užsisakyti prekes iš Drabuzietis.lt pasirinkdamas vieną iš būdų:

1). internetu užsiregistruodamas Drabuzietis.lt;
2). internetu nesiregistruodamas Drabuzietis.lt

Pirkėjui pateikus užsakymą laikoma, kad tarp pardavėjo ir pirkėjo įvyko pirkimo – pardavimo sutartis. Apie sėkmingą užsakymo pateikimą pirkėjas gauna laišką į 4. Pirkėjo teisės

Pirkėjo įsipareigojimai bei teisės

Pirkėjas turi vykdyti savo įsipareigojimus, laikytis šių Taisyklių, Privatumo politikos bei kitų sąlygų.

Pirkėjas turi teisę pirkti prekes www.drabuzietis.lt internetinėje parduotuvėje šių Taisyklių ir kitose pardavėjo internetinės parduotuvės informacijos skiltyse nustatyta tvarka.

Pirkėjas privalo sumokėti už įsigytas prekes  ir priimti jas šių Taisyklių nustatyta tvarka.

Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių pirkimo – pardavimo sutarties su el. parduotuve, pranešdamas el. paštu drabuzietis@gmail.com.

Pardavėjo teisės ir įsipareigojimai

Pardavėjas įsipareigoja sudaryti pirkėjui galimybę naudotis www.drabuzietis.lt internetine parduotuve.

Pardavėjas turi teisę iš anksto neįspėjęs pirkėjo anuliuoti jo užsakymą, jeigu pirkėjas nesumoka už prekes per 5 darbo dienas.

Esant nenumatytiems atvejams ar aplinkybėms, pardavėjas gali laikinai arba iš viso nutraukti internetinės parduotuvės veiklą, apie tai iš anksto nepranešęs pirkėjui.

Pardavėjas įsipareigoja pristayti prekes pagal nurodytą pirkėjo adresą.

Taisyklių numatytomis sąlygomis pardavėjas įsipareigoja pateikti pirkėjo užsakytas ir priimti pirkėjo grąžinamas prekes.

Prekių kainos ir apmokėjimas

Prekių bei pristatymo kainos Drabuzietis.lt suformuotame užsakyme nurodomos eurais.

Pirkėjas gali atsikaityti vienu iš šių būdų:
1. Apmokėjimas naudojantis el. bankininkyste.Tai išankstinis apmokėjimas pasinaudojant pirkėjo naudojama elektroninės bankininkystės sistema. Elektroninės bankininkystės sistemoje sugeneruojamas mokėjimas pagal apmokamą užsakymą. Atsakomybė už duomenų saugumą šiuo atveju tenka atitinkamam bankui, kadangi visos piniginės operacijos vyksta banko elektroninės bankininkystės sistemoje.

2. Apmokėjimas bakiniu pavedimu. Tai išankstinis apmokėjimas, kai Jūs artimiausiame banko skyriuje už užsakymą pervedate pinigus į www.drabuzietis.lt nurodytą sąskaitą.

3. Apmokėjimas grynaisiais atsiimant prekes.  Tai atsiskaitymas už prekes jų pristatymo metu, pasirinkus pristatymą per kurjerius arba Lietuvos paštu. Pageidautina, kad Pirkėjas, pasirinkęs atsiskaitymą už prekes grynaisiais pinigais prekių pristatymo metu, turėtų tikslią pinigų sumą kurjeriui.

Prekių pristatymo terminai

Gautas užsakymas per 1-2 darbo dienas išsiunčiamas adresu, kurį klientas nurodo užsakymo metu. Prekių pristatymas Lietuvoje negali užtrukti daugiau negu 20 darbo dienų nuo gauto užsakymo dienos.

Prekės gali būti pristatytos per kurjerių tarnybą nurodytu adresu, į paštomatą bei Lietuvos paštu.

Pasirinkus pristatymą per kurjerių tarnybą privaloma nurodyti tikslų adresą, pirkėjas prekes turėtų astiimti pats bei prirekus pateikti galiojantį asmens tapatybės dokumentą.

Pasirinkus pristatymą į paštomatą, pirkėjas turi atsiimti prekes per 7 dienas nuo prekių pristatymo  į pasirinktą paštomatą dienos.

Pasirinkus pristatymą Lietuvos paštu, pirkėjas įsipareigoja nurodyti tikslų prekių gavimo adresą. Prekes pirkėjas įsipareigoja astiimti pats ir prireikus pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Jeigu pirkėjas neatsiema prekių per nustatytą terminą ar jų nepavyksta įteikti pirkėjui ir pirkėjas nebuvo sumokėjęs už prekes, tokios prekės grąžinamos pardavėjui, o užsakymas anuliuojamas.

Pardavėjas atsiunčia prekes pirkėjui vadovaudamasis nurodytais terminais, kuriuos rasite čia: http://drabuzietis.lt/prekiu-pristatymas/  tačiau prekių terminai kartais gali kisti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.

Pardavimo sutarties nutraukimas ar keitimas

Užsakymas gali būti atšauktas prieš jį išsiunčiant pirkėjui, tačiau apie tai būtina informuoti el. paštu drabuzietis@gmail.com.
Jeigu prekės yra jau išsiųstos pirkęjui, užsakymą galima atšaukti per 14 dienų po prekių pristatymo/priėmimo.

Prekių grąžinimas

Jeigu pirkėjui buvo parduota netinkamos kokybės  prekė ir pardavėjas su pirkėju neaptarė jos trūkumų, pirkėjas turi teisę savo pasirinkimu iš pardavėjo reikalauti:
1) Pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke.
2) Sumažinti prekės kainą.
3) Per protingą terminą neatlygintinai pašalinti prekės trūkumus.
4) Atlyginti prekės trūkumų pašalinimo išlaidas, jeigu pardavėjui per protingą terminą jų nepašalinus trūkumus pašalino vartotojas pats ar trečiųjų asmenų padedamas.
5) Nutraukti pirkimo-pardavimo sutartį ir pareikalauti grąžinti už prekę sumokėtus pinigus.

Norėdami grąžinti prekę ir atgauti sumokėtus pinigus, turite mums pateikti raštišką prašymą, kuriame turite nurodyti prekės trūkumus ir reikalavimą grąžinti už prekę sumokėtus pinigus.

Jeigu prekės trūkumai atsirado dėl to, kad pirkėjas pažeidė prekės naudojimo ar saugojimo taisykles, tokia prekė nekeičiama ir pinigai negrąžinami. Dėl prekių grąžinimo išlaidų tariamasi individualiai su pirkėju.

Apie prekių grąžinimą prašome mus informuoti per 14 dienų nuo tada, kai įsigyjote prekes.  Pinigai bus grąžinti į Jūsų asmeninę banko sąskaitą nevėliau kaip per 10 darbo dienų.

Atsakomybė

Pirkėjas atsako už veiksmus, atliktus naudojantis internetine parduotuve www.drabuzietis.lt.
Klientas yra  atsakingas už jo pateikiamų asmens duomenų teisingumą. Jei Klientas nepateikia tikslių asmens duomenų, pardavėjas neatsako už dėl to atsiradusius padarinius.

Jeigu turite nusiskundimų, prašome susisiekti  elektroniniu paštu drabuzietis@gmail.com

Turite klausimų?

Klientams atrašome itin greitai! Parašykite mums per klientų aptarnavimo programėlę
puslapio dešinėje arba pasinaudokite el. paštu, esančiu žemiau.

Prekių krepšelyje nėra.